Alcoholica i Moyra w Sosnowcu (Komin Music Cafe) - bilety

Ceny biletów od: 50 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2023-10-14, godz. 19:00:00 Artysta: Alcoholica Miasto: Sosnowiec Miejsce: Komin Music Cafe Adres: ul. Będzińska 65,
(GPS: 50.3014218337124, 19.1368264815941) Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

Moyra: Melodic Death Metal - grupa założona w 2017 roku z inicjatywy Margo Moyra, zespół tworzy muzykę z gatunku melodic death, jednakże w ich twórczości znajdziecie inspirację zarówno klimatów folkowych jak i modern. Muzycy uciekają od sztywnych ram gatunkowych, bawią się muzyką zachowując fundamenty mocnego brzmienia czym zyskują coraz więcej fanów w Polsce i na świecie. Od początku istnienia zespół zagrał sporą ilość koncertów zarówno klubowych jak i plenerowych, do najbardziej znamienitych należą występy na Pol'and'Rock Festival Festival Festiwal Uwolnić Muzykę Siekiera Fest Bangarang Festival oraz Gardłoryki Festiwal oprócz tego wystąpili u boku takich gwiazd sceny metalowej jak Vader, Infected Rain, Rotting Christ oraz Kat&Roman Kostrzewski. Ponadto w swoim dorobku zagrał już trzy trasy koncertowe po Polsce a każda z nich cieszyła się coraz większym zainteresowaniem. W 2022 roku MOYRA podpisała kontrakt płytowy z niemiecką wytwórnią płytową darkTunes pod której szyldem ukazało się najnowsze wydawnictwo Omen, które promowane jest trasą koncertową Blood Pact.


Skład:
Magro Moyra - wokal
Damian Paszczak - Gitara
Kacper Kulios - Gitara basowa
Mateusz Muzioł - Perkusja


Alcoholica - zespół pochodzący ze Śląska. Założony w 2004 roku. Przez 13 lat zespół z powodzeniem grał koncerty wykonując wyłącznie utwory zespołu Metallica. W czerwcu 2017 zespół wydał swoją pierwszą autorską płytę na której znalazło się 9 utworów zespołu, oraz jeden cover Elvisa Presleya ( "Can't help falling in love"). Od tego momentu koncerty zostały urozmaicone o autorskie kawałki, co przełożyło się na różnorodność setlisty i spotkało się z aprobatą publiczności. Zespół podczas swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce, oraz za granicą. Do tych wyjątkowych z pewnością można zaliczyć występy z orkiestrą symfoniczną pod batutą Pani Pauliny Rogowskiej - Serwy, które odbyły się w Warszawie, oraz Lubinie, przy wypełnionych po brzegi salach, oraz ciepło przyjęty występ na najsłynniejszym polskim festiwalu, obecnie pod nazwą Poland Rock.


Obecny skład tworzą:
Wojciech Sasimowski - gitara rytmiczna/wokal,
Michał Skotniczny - perkusja,
Marcin Kędzierski - gitara prowadząca,
Michał Flak - gitara basowa.


Obecnie zespół promuje drugą autorską płytę pod tytułem F.E.A.R. (Face Everything And Rise). Pyta zostala wydana 3 lutego 2023 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej płyty, znajduje się na niej 9 autorskich kawałków, oraz jeden cover. W jednym z utworów gościnnie zaśpiewała Margo z zespołu Moyra.
Muzykę z nowej płyty, oprócz możliwości posłuchania w serwisach streamingowych Spotify, iTunes, Youtube, można będzie nabyć fizycznie w sieciach Empik, oraz na koncertach.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Alcoholica Alcoholica

Alcoholica powstała w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Do roku 2018 zagrała ponad 400 koncertów. W 2017 roku ukazał się debiutancki album zespołu "Sub Zero". Na koncertach Alcoholica łączy wszystko co najlepsze z repertuaru Metalliki ze swoim autorskim materiałem, co gwarantuje sporo pozytywnej energii! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Alcoholica »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Art'n'Voices – „A Lullaby for the Night” (Zuzanna Falkowska)
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Remo Tubano Festival Cafe TU-2510-63
Remo Timbau Festival Cafe TK-2510-64
Remo Doumbek Festival Cafe DK-2510-64
Remo Djembe Festival Cafe DJ-2510-64

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl