1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. Alan Walker (MTP Hala Nr 5) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - Alan Walker (MTP Hala Nr 5) - bilety

Alan Walker (MTP Hala Nr 5) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 105.0 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-04-13, godz. 20:30
Miasto: Poznań
Miejsce: MTP Hala Nr 5
Adres: Głogowska 14,

Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

wejście - 19:00
start - 20:30

Znamy nową datę poznańskiego koncertu Alana Walkera! Przeniesiony z 1 grudnia występ odbędzie się 13 kwietnia. Zmianie ulega także miejsce wydarzenia - artysta zagra w Hali nr 5 MTP.  Wstęp do Hali przez Wejście Północne (budynek WTC) od ulicy Grunwaldzkiej. Bilety zakupione na poprzednią datę zachowują ważność. W najbliższy poniedziałek o 10:00 do sprzedaży trafi nowa, ograniczona pula wejściówek!


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Alana Walkera! Młody artysta wystąpi 13.04.2019 r. w poznańskiej MTP Hala Nr 5, Poznań!


Alan Walker to norweski artysta, który muzykę tworzyć zaczął w 2012 i udostępniając ją w sieci przykuł uwagę prestiżowych producentów i wytwórni, a dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata muzyki elektronicznej. Alan ma na koncie występy na największych europejskich festiwalach, w tym Lolapalooza, Creamfields, Tomorrowland, a także występy w roli supportu przed Rihanną podczas ANTI Tour World. Dzisiaj singiel „Faded” ma prawie 2 miliardy wyświetleń na Youtube, a wydany pod koniec 2017 roku „The Spectre” prawie 350 milionów odtworzeni. Młody DJ na koncie ma również remixy utworów zespołu Coldplay i CashCash & Digital Farm Animals, a Sia umieściła jego wersję kawałka „Move Your Body” na swoim albumie. Walker nagrał również jeden utwór („All Falls Down”) z Noah Cyrus.


https://www.youtube.com/watch?v=wJnBTPUQS5A


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szczegóły wydarzenia »
kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl