Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman, Dariusz Kordek i Wojciech Majchrzak. (Ośrodek Kultury Brzeszcze) - bilety

Ceny biletów od: 75.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-09-28 18:00:00, godz. Artysta: Kobieta Idealna Miasto: Brzeszcze Miejsce: Ośrodek Kultury Brzeszcze Adres: ul. Narutowicza 1,
(GPS: 49.970345313714, 19.133229553699) Kategoria: spektakl

Opis wydarzenia

Szczegóły wydarzenia »

Kobieta Idealna

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku.

Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

W pewnym momencie w życiu małżeńskiego pojawiają się bracia. Modest to lekarz medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę.

Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

Wszystkie koncerty artysty: Kobieta Idealna »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Adrianna Mysiak o roli psychologii w muzyce [rushmore 013]
J. Brahms - koncert fortepianowy - Artur Rubinstein
Wojciech Kilar - Ziemia Obiecana - Walc
Artur Sychowski - Sanctus (Official Video)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka cz.2″ DVD x2
AN Lesicki Artur ″Jak oni to robi″ + CD
AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka″ DVD x2
AN Henczel Dariusz ″Szkoa na perkusj DVD1″ (komplet)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl