30-lecie - Koncert jubileuszowy (Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku) - bilety

Ceny biletów od: 75 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-08-16, godz. 20:00:00 Artysta: Varius Manx & Kasia Stankiewicz Miasto: Sopot Miejsce: Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku Adres: Ul. Zamkowa Góra 3-5,
(GPS: 54.4599097, 18.5570708) Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT -  VARIUS MANX-30-LECIE. Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki "Orła cień"?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Varius Manx & Kasia Stankiewicz Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek "The Beginning", który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty "Emu", "Elf", "Ego", "End" zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album "Eli", promowany singlem "Przebudzenie". Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Varius Manx & Kasia Stankiewicz »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
J. Brahms - koncert fortepianowy - Artur Rubinstein
Justyna Janik i Polska Orkiestra Muzyki Filmowej - Dernière Danse
Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Meinl CAJ100BU-M Cajon instrument perkusyjny
Ortofon OMP 10 wkadka gramofonowa
Ortofon DJ S OM wkadka gramofonowa + iga
Ortofon Pro S OM wkadka gramofonowa + iga

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl