1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. 30-lecie Kabaretu OT.TO (Kinoteatr Adria) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - 30-lecie Kabaretu OT.TO (Kinoteatr Adria) - bilety

30-lecie Kabaretu OT.TO (Kinoteatr Adria) - bilety

szukaj w artykułach:
ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-10-19, godz. 16:00
Miasto: Bydgoszcz
Miejsce: Kinoteatr Adria
Adres: Toruńska 30,

Kategoria: KabaretKinoteatr Adria

Opis wydarzenia

KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URZODZINY !!! Przez 30 lat istnienia Kabaret wystąpił na żywo dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt,  (w tym trzy złote), które rozeszły się w nakładzie ponad 1 mln. Ostatnie wydawnictwo to wydany w 2009 r. album DVD pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dokonań artystycznych zespołu.
Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM  i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów
w TVP2, ( 2016 ,,Żarty i Bardy” ) POLSACIE, satyryczny cykl „Ottoteka” w RMF FM, flirt z TVN-owskim „Szkłem Kontaktowym”. Od 2011 przez długi czas komentował rzeczywistość w cotygodniowych felietonach w radio VOX w cyklu zatytułowanym „i OT.TO chodzi”. 16.02.2015  w Teatrze Kwadrat w Warszawie odbyła się premiera najnowszego programu pt. “Seks, drags i alzhajmer”.
Kabaret wystąpił dla Polaków na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Wszystkie te dokonania to nic z w porównaniu z najnowszym programem - pełnym świeżych pomysłów, zaskakujących skeczy, abstrakcyjnych parodii i tego, z czego od lat są znani – nowego Mini koncertu Życzeń i  przebojowych piosenek.
    Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy – publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie - jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście.
Kabaret od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet, w składzie : Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski.
Zapraszamy
Szczegóły wydarzenia »
Polski Instytut Sztuki Jarosław Gruca, ul. Polna 3c, 55-040 Tyniec Mały

Lokalizacja: 53.1193775,18.0115207


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Bydgoszcz

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl