12. Bella Skyway Festival Toruń Województwo Kujawsko-Pomorskie. (Rynek Staromiejski w Toruniu) - bilety

ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-08-20, godz. 20:30 Miasto: Toruń Miejsce: Rynek Staromiejski w Toruniu Adres: Rynek Staromiejski,
Kategoria: Widowisko

Rynek Staromiejski w Toruniu

Opis wydarzenia

Najbardziej magiczny mapping w historii toruńskiego Bella Skyway Festival

Zakupiony bilet jest ważny w dany dzień, w godzinach od 20:30 do 00:00.

Tegoroczny festiwal jest w całości biletowany, a bilet obejmuje mapping Disneya oraz inne atrakcje.

To już pewne - tego lata Bella Skyway Festival ponownie zagości w sercu Torunia. Dwunasta edycja toruńskiego festiwalu światła odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia 2021 r. Przez pięć letnich wieczorów niesamowity blask świetlnych instalacji będzie ożywiać nocną scenerię miasta. W tym roku jeden z budynków zrobi na widzach szczególne wrażenie!

Disney – wyjątkowy partner festiwalu
Po rocznej przerwie toruński festiwal światła powróci na teren Zespołu Staromiejskiego w towarzystwie wyjątkowego partnera, dzięki któremu na budynku Collegium Maximum UMK zaprezentowany zostanie najbardziej magiczny mapping w historii festiwalu. Wyjątkowym partnerem 12. Bella Skyway Festival. Toruń. Województwo kujawsko-pomorskie. będzie Disney, obchodzący w tym roku Wielkie Święto Księżniczek. W ramach obchodów wydarzenia specjalnie dla Bella Skyway Festival, powstanie niezwykły mapping stworzony przez portugalskich artystów z grupy Ocubo – jednych z najlepszych na świecie specjalistów od projekcji 3D. Bohaterkami mappingu pod nazwą „Wielkie Święto Księżniczek: Niebo pełne odwagi i dobroci” będą Księżniczki i Królowe Disneya. Widzowie zobaczą najsłynniejsze filmowe sceny z udziałem ciekawej świata Ariel z „Małej syrenki”, niestrudzonej Tiany z „Księżniczki i żaby”, rzucającej się w wir przygód Roszpunki z „Zaplątanych”, niezależnej Meridy z „Meridy Walecznej”, Vaiany — nieustraszonej odkrywczyni z filmu „Vaiana: Skarb oceanu” oraz królowych Anny i Elsy z „Krainy lodu”. Widowisko będzie okazją, by dać się zainspirować bohaterkom Disneya i zmieniać świat na lepsze każdym najmniejszym dobrym uczynkiem i każdym codziennym aktem odwagi. Niepowtarzalny mapping Disneya wyświetlany na Collegium Maximum UMK, najbardziej rozpoznawalnym budynku festiwalu, będzie stanowił główną atrakcję tegorocznej edycji festiwalu i na długo zostanie zapamiętany przez widzów. Otoczenie budynku, na którym pokazana będzie projekcja, stanowić będzie festiwalową strefę skierowaną dla rodzin i widzów w każdym wieku.

Zwiedzanie festiwalu będzie możliwe wyłącznie na podstawie biletu zakupionego elektronicznie, bądź w kasie festiwalowej w trakcie trwania wydarzenia. Do 15 sierpnia bilety w cenie 10 złotych. W tygodniu festiwalowym cena biletu wynosić będzie 15 złotych. Ze względów bezpieczeństwa bilety będą obowiązywały na konkretny dzień festiwalu. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu elektronicznego, co nie tylko pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo uczestników, ale także uniknąć niepotrzebnego stresu. Pula biletów jest bowiem ograniczona!

Formuła festiwalu kładzie nacisk na bezpieczeństwo epidemiologiczne.
Ze względów sanitarno-epidemiologicznych, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa widzów, teren festiwalu zostanie ograniczony i podzielony na strefy zlokalizowane w obrębie toruńskiego Zespołu Staromiejskiego. Strefy będą ogrodzone i odpowiednio zabezpieczone, co pozwoli na zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa, jakie mogą obowiązywać w sierpniu 2021 r. w związku z pandemią oraz kontrolowanie ilości osób przebywających na terenie festiwalu poprzez regulowanie ruchu. W ramach stref zostaną wyznaczone odpowiednie trasy, które pozwolą na zachowanie ciągłości ruchu, jak i na oszacowanie czasu niezbędnego do obejrzenia atrakcji.

Bilety: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w tygodniu festiwalowym. Liczba miejsc ograniczona.
Organizatorami wydarzenia są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Partnerem głównym festiwalu jest Województwo kujawsko-pomorskie. Sponsorem Tytularnym wydarzenia są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych i marka Bella. Partnerami festiwalu są Disney, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Toyota Bednarscy. Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa kujawsko-pomorskiego na lata 2014-2020.

ZOBACZ PONIŻEJ FILMIK Z ZAPOWIEDZIĄ TEGOROCZNEJ EDYCJI

Szczegóły wydarzenia » Toruńska Agenda Kulturalna, Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń

Lokalizacja: 53.010469,18.603690

Powiązane Video Wszystkie video

Camille Saint-Saëns - "introduction et rondo capriccioso" (R.Tic)
Sand Animation do muzyki Henryka Wieniawskiego
Hendrix Symfonicznie - Thanks Jimi
W.A.Mozart - sonata na fagot i wiolonczelę

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Remo Tubano Festival 6 x 15″ TU-FESM-13
Remo Tubano Festival 8 x 17″ TU-FEMD-13
Remo Doumbek Festival Morado DK-2510-65
Remo Doumbek Festival Royal Blue DK-2510-63

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl