„Zostań Nerdem” – zachęcają w nowym singlu Czesław Mozil i Kasia Łaska! Nowa płyta już w przedsprzedaży

Okładka „Zostań Nerdem”,
ilustracja: Maciej Święty

Singiel Czesława Mozila i Grajków Przyszłości ft. Kasia Łaska zatytułowany „Zostań Nerdem” jest zapowiedzią nowej płyty, pt. „Inwazja Nerdów Vol.1” na której akompaniatorami są wyłącznie dzieci i młodzież. Przedpremierowo płyta dostępna jest już w przedsprzedaży za pośrednictwem strony Preorder.pl.

Pierwszy singiel z nowej płyty niesie ważne przesłanie, które słychać w refrenie śpiewanym przez Kasię – „Nie zostali nigdy słynni Ci, co chcieli być jak inni”. Przełamuje on lęk przed byciem innym, motywuje do rozwoju swoich indywidualnych pasji.

„Te słowa bardzo odzwierciedlają moją młodość. Ja zawsze byłem nerdem!” – wspomina Czesław Mozil i dodaje. „Warto rozwijać swoje pasje, zwłaszcza te, które są niestandardowe”.

Singiel dostępny jest już we wszystkich największych sieciach streaming’owych pod ogólnym linkiem: https://e-muzyka.ffm.to/czeslawmozilzostannerdem

Do piosenki powstał również teledysk, który będzie dostępny na oficjalnym kanale YouTube Czesława Mozila: www.youtube.com/@CzeslawMozil.

Warto zasubskrybować ten kanał, aby nie przegapić kolejnych premier teledysków do singli, które będą ukazywały się raz w tygodniu. Teledysk do utworu „Zostań Nerdem” powstał dzięki zaangażowaniu Miasta Płock.

Premiera „Inwazji Nerdów Vol. 1” zaplanowana jest na 2 grudnia br. i jest to kontynuacja, pod względem muzycznym, a nie tematycznym – nagrodzonej przez Akademię Fonograficzną Fryderyk 2020 w kategorii „Album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa”, płyty pt. „Kiedyś to były Święta”.

Polub fanpage Czesława Mozila: www.facebook.com/czeslawspiewa
Strona Płocka: nowy.plock.eu

Powiązane Video Wszystkie video

Nowa Tradycja 2014 - Kapela Maliszów
Krzysztof Cugowski, Katarzyna Gacek-Duda - Nowa wie?a Babel
ELECTRICA DUO - Kasia & Paula - Moon Rider
Królestwo Beskidu - Cysorka (Nowa Tradycja 2015)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha VZ735100 płyta zasilacza do 01V
Yamaha WS516200 Płyta PNL PSR-e423
Yamaha WF21260R środkowa płyta stykowa klawiatury P-70
Yamaha WG306200 Płyta główna DLMCD PSR-e403

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl