1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Teatr Palladium) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Teatr Palladium) - bilety

(Teatr Palladium) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-07-14 19:00:00, godz.
Artysta: Stand-up Comedy Mateusz Socha - Król Piaskownicy
Miasto: Warszawa
Miejsce: Teatr Palladium
Adres: ul. Złota 9,
(GPS: 52.232688468675, 21.011395454407)
Kategoria: stand-up

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Stand-up Comedy Mateusz Socha - Król Piaskownicy

Już 14 lipca w warszawskim Palladium, ze swoim solowym programem zagra Mateusz Socha! Będzie to ostatni występ Mateusza z tym programem w Warszawie.


Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.


Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji.


Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.


W ten niedzielny wieczór oprócz Mateusza bawić was będą również goście “niespodzianki” zaproszeni specjalnie na tą okazję :)


Występ zostanie w całości zarejestrowany.

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up Comedy Mateusz Socha - Król Piaskownicy »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl