1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Stary Klasztor) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Stary Klasztor) - bilety

(Stary Klasztor) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 30.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-07-11 20:30:00, godz.
Artysta: LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni
Miasto: Wrocław
Miejsce: Stary Klasztor
Adres: ul. Purkyniego 1,
(GPS: 51.1102794, 17.039601199999993)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

Miło jest nam ogłosić, że we współpracy z @RadioNowyŚwiat, które zaczyna nadawać już 10 lipca, zapraszamy na koncert inaugurujący letnią trasę koncertową LIMBOSKI & SOSNOWSKI w konwencji "double bill".

Koncert odbędzie się w sobotę 11 lipca na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru

Bluesowe rytmy, zaskakujące zwroty akcji i czarny humor będą ich stałymi towarzyszami w letniej eskapadzie po koncertowej ziemi jałowej. Spotkają się z publicznością gniewną i głodną muzyki i niczym dawni Trubadurzy przyniosą jej długo oczekiwane ukojenie.


Historia jest taka, że Limboski z Sosnowskim w środku postpandemicznej wielkiej smuty nagrali kawałek, który w magiczny sposób wpisuje się panujące nastroje. Co jeszcze dziwniejsze, biorąc pod uwagę twórczość i styl obydwu panów – w „Odmrożonych” pojawia się nadzieja!

„Nie planowaliśmy takich rzeczy, ale może podświadomie chcieliśmy po prostu dać sobie i ludziom odrobinę radości w tym dziwnym czasie. Nie wiem jak to się wszystko skończy, ale myślę, że zawsze warto zachować nadzieję na pozytywny zwrot wypadków. Myślę też, że w nas samych jako ludziach tkwią zasoby magicznych mocy, które często budzą się w trudnych momentach. „Odmrożeni” są z tego źródła mocy właśnie.” Michał Limboski


Do piosenki powstał uroczy klip powstały z nadesłanych przez fanów filmików, na których robią wszystko to, czego nie mogli robić podczas kwarantanny, czyli jeżdżą na rowerze, biegają po lesie, tańczą, pływają i rzucają maseczkami. https://youtu.be/7xkqkVzUHrE

Wszystkie koncerty artysty: LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Wrocław

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl