1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)) - bilety

(Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-05-10 19:00:00, godz.
Artysta: "Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron"
Miasto: Warszawa
Miejsce: Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)
Adres: Bacha 15,
(GPS: 52.1683381, 21.024251700000036)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

"Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron"

Wydawnictwo Anagram oraz Służewski Dom Kultury zapraszają fanów "Gry o Tron" i twórczości G.R.R. Martina na wyjątkowe wydarzenie: mini-koncert piosenek inspirowanych "Grą o Tron" połączony z promocją "Wierszy Lodu i Ognia" - tomiku poetyckiego Marka Kaczkowskiego, inspirowanego twórczością G.R.R.Martina.


„Wiersze Lodu i Ognia" autorstwa Marka Kaczkowskiego to tomik poetycki inspirowany popularną sagą „Pieśń Lodu i Ognia" i jej serialową ekranizacją. Autor w wierszach stara się znaleźć odpowiedź na pytanie o fenomen popularności sagi Martina i serialu nakręconego na jej podstawie oraz pokazać, dlaczego według niego Martin staje się Tolkienem naszych czasów.

 

Podczas spotkania autor opowie o fascynacji "Grą o Tron" i o tym jak doszło do powstania wierszy. Dodatkowo będzie można porozmawiać z autorem oraz wysłuchać wierszy w interpretacji aktora Rocha Siemianowskiego, znanego zarówno fanom fantastyki (z licznych audiobooków do książek) jak i szerszym fanom z ról telewizyjnych.

 

Spotkanie uświetni mini-koncert muzyczny, w czasie którego usłyszymy 10 utworów  związanych z Grą o Tron i tomikiem wierszy. Będą to piosenki stworzone do tekstów Marka Kaczkowskiego przez dwóch bardów - Szymona Podwina i Marcina Gąbkę. 


Marcina Gąbka,  jest twórcą i wykonawcą piosenek autorskich z nurtu poezji śpiewanej, a prywatnie wielki fanem "Gry o Tron". Szymon Podwin to wirtuoz gitary, aranżer, poeta i wykonawca, współtwórca zespołu "Triada Poetica", autor kompozycji do wierszy Kaczmarskiego, Tuwima i Baczyńskiego.

Wszystkie koncerty artysty: "Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron" »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl