1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Sala Koncertowa CKK Jordanki) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Sala Koncertowa CKK Jordanki) - bilety

(Sala Koncertowa CKK Jordanki) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 40.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-09-20 19:00:00, godz.
Artysta: Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore
Miasto: Toruń
Miejsce: Sala Koncertowa CKK Jordanki
Adres: Al. Solidarności 1-3,
(GPS: 53.0137024, 18.600739999999973)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore

GARY MOORE Tribute Band

feat. JACK MOORE


20 września 2020

godz. 19:00

CKK Jordanki | Toruń


Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Gary Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack Moore grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.


Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.

Obok Moore′a i Gorczycy pojawią się również:


Tomek Dominik, współpracujący z wieloma polskimi wykonawcami, Renata Przemyk, Püdelsi, Homo Twist, Tilt, Inkwizycja, Redkot. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami jak : Jennifer Batten , Rob Tognoni, Krissy Matthews, Keith Thompson, Grainne Duffy, Vanesa Harbek, Wolf Mail, Gwyn Ashton, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Terry Man, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Ian Sands Blues Band, Andy Egert, Leon Hendrix.


Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent, nauczyciel.


Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent, gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.


Jack Moore – gitary

Szymon Pejski – wokal

Bogdan Topolski – gitary

Łukasz Gorczyca – bas

Tomek Dominik – perkusja


Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Szczegóły na stronie: jordanki.torun.pl

Wszystkie koncerty artysty: Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Toruń

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl