1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Piwiarnia Warki) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Piwiarnia Warki) - bilety

(Piwiarnia Warki) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 40 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-11-16 17:00:00, godz.
Artysta: Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski
Miasto: Bełchatów
Miejsce: Piwiarnia Warki
Adres: ul. Stefana Okrzei 6,
(GPS: 54.53044389999999, 18.502392999999984)
Kategoria: stand-up

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół.


To Kryształy, tercet komików połączony więzami alkoholu i wspólnymi poglądami na hedonizm (ogólnie: jesteśmy za), z tysiącami występów za pasem, milionami wyświetleń na Youtube i ciągłą pustką w duszach, duszach, które zamierzają wywlekać na scenę dla waszej uciechy. Występują w unikatowej formule dwóch par prowadzących i dwóch par występujących, co za cenę jednego biletu daje aż OŚMIU KOMIKÓW (wyliczenia w załączniku).


Struktura Kryształów to:
Jacek STRAMIK - Rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu, współautor książki "Łapy precz od żartów" (z Abelardem Gizą). Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją i dzbanów, którzy powinni zostać w domach.


Jasiek BORKOWSKI - Nieodrodny syn warszawskiej Ochoty, ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.


Darek GADOWSKI - Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.


Bartosz ZALEWSKI - Wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.


UWAGA: występ dla osób dorosłych.

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Bełchatów

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl