1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia) - bilety

(Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 15.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-06-13 17:00:00, godz.
Artysta: Robert Kasprzycki
Miasto: Kielce
Miejsce: Pałacyk Tomasza Zielińskiego - scena letnia
Adres: ul. Zamkowa 5,
(GPS: 50.0528972, 19.9299162)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Robert Kasprzycki

Robert Kasprzycki (ur. 21 września 1969 w Śremie) – polski poeta, pieśniarz , muzyk i kompozytor. Okazjonalny tłumacz (j. łaciński, angielski, rosyjski), felietonista, recenzent (literacki i muzyczny), współpracujący z Gazetą Wyborczą i Tygodnikiem Powszechnym, autor tekstów kabaretowych. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV, Związku Autorów ZAIKS oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP.


W roku 1980 przeniósł się wraz z rodzicami do podkrakowskich Myślenic, gdzie ukończył szkołę podstawową i średnią. Tam także debiutował jako wykonawca piosenki poetyckiej i gitarzysta lokalnych formacji rockowych. W 1989 roku rozpoczął studia polonistyczne w krakowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej, które ukończył w roku 1994, a następnie rozpoczął studia doktoranckie.


Laureat wielu konkursów poetyckich i festiwali m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w roku 1992 (I nagroda oraz Stypendium im. Wojtka Bellona), XX Spotkań "Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie (pierwsza nagroda – za piosenkę „Brudny autobus do stacji Golgota”), konkursu o "Złamane Pióro" (pierwsza nagroda za oryginalną twórczość poetycką)(1994), wyróżnienie za tłumaczenie poezji Horacego i Owidiusza w Konkursie Literackim Młodych Twórców UJ(1994), wyróżnienie, wraz z grupą LIFE, na festiwalu rockowym w Węgorzewie (1994), „Grand Prix” na V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej „Łykend” we Wrocławiu (1995).

Wszystkie koncerty artysty: Robert Kasprzycki »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Kielce

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl