1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami") - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami") - bilety

(Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami") - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 20 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-09-23 19:00:00, godz.
Artysta: "Już nie zapomnisz mnie" w wykonaniu Urszuli Lidwin
Miasto: Poznań
Miejsce: Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"
Adres: os. Pod Lipami 108,
(GPS: , )
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

"Już nie zapomnisz mnie" w wykonaniu Urszuli Lidwin

Urszula Lidwin to wokalistka z bogatym doświadczeniem estradowym. Przez wiele lat związana była ze sceną poznańską. Jest laureatką wielu konkursów i zdobywczynią Grand Prix w konkursie piosenki francuskiej. Jej piosenka z płyty Prywatka z Bolterem pt. "Co nam się marzy” kilka tygodni gościła w pierwszej dziesiątce listy przebojów radiowej jedynki.  Współpracowała również z Ireną Jarocką, nagrywając chóry do płyty "Kolędy bez granic. Znajomość i współpraca z artystką zaowocowały projektem "By coś zostało z tych dni" - jako wspomnienie i upamiętnienie piosenkarki i jej twórczości. Recital posiada aprobatę Strony Pamięci Ireny Jarockiej. Urszula Lidwin wspominała Irenę Jarocką na największych w Polsce obchodach związanych z piątą rocznicą śmierci artystki, organizowanych przez Fundację Ireny Jarockiej w Warszawie.


Nagrywała partie wokalne dla Krzysztofa Krawczyka, Ireny Jarockiej, Rudi Schuberta, Tadeusza Drozdy. Z aktorami Teatru Nowego w Poznaniu nagrała specjalną edycje bajek dla dzieci. Obecnie Urszula Lidwin przygotowuje materiał na płytę pt. "Bo życie jedno mam". Ukazały się już trzy premierowe utwory z płyty "Wśród spojrzeń", "Bo życie jedno mam" i "Rock Cafe", które emitowane są w Radiu Poznań i w Radiowej Jedynce.


Koncert w stylu retro "Już nie zapomnisz mnie" zawiera piosenki znane i lubiane. Możecie Państwo usłyszeć ponadczasowe przeboje takie jak: "Serduszko puka w rytmie cza-cza", "Gdy mi ciebie zabraknie", "Ach jak przyjemnie", "Kuba wyspa jak wulkan gorąca", "Cała sala śpiewa z nami", "Baby, ach te baby", "Zagraj mi piękny cyganie", "Zimny drań", "Ta mała piła dziś", Umówiłem się z nią na dziewiątą" i wiele innych przebojów, które wspólnie z nami zaśpiewacie i przeniosą Was w epokę retro, w której królowali Mieczysław Fogg, Irena Santor, Jerzy Połomski itp.

Wszystkie koncerty artysty: "Już nie zapomnisz mnie" w wykonaniu Urszuli Lidwin »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Poznań

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl