1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Nyski Dom Kultury) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Nyski Dom Kultury) - bilety

(Nyski Dom Kultury) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 100.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-09-10 19:30:00, godz.
Artysta: Sławek Uniatowski - The best of
Miasto: Nysa
Miejsce: Nyski Dom Kultury
Adres: Wałowa 7,
(GPS: 50.474582352504, 17.336852252483)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Sławek Uniatowski - The best of

„ The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.

Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Wszystkie koncerty artysty: Sławek Uniatowski - The best of »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Nysa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl