1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji) - bilety

(Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 90.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-09-26 18:00:00, godz.
Artysta: Narodowa Perła Gruzji
Miasto: Chrzanów
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Adres: ul. Broniewskiego 4,
(GPS: 50.296769244919, 19.003772735596)
Kategoria: spektakl

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Narodowa Perła Gruzji

Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino.

Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw – to taniec wojenny Chorumi, na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa). Kobiecą grację i zwinność, przypominającą krystalicznie czystą wodę z górskich potoków, będzie można podziwiać w tańcu Narnari. Pojawią się i owoce, noszone na głowach przez ulicznych sprzedawców w tańcu miejskim Kintauri, wprost z ulic starego Tbilisi. Wyrafinowane gusta pań zaspokoi słodycz tańca Osuri, w którym mężczyźni tańczą na palcach przed kobietami… Nie zabraknie też popisowego dania, a więc tańca z… nie, nie z szablami, z mieczami! Ów taniec, jeden z najbardziej archaicznych, o nazwie Parikaoba to choreograficzne przedstawienie szermierczych pojedynków, tak zaciętych, że z mieczy i tarcz dosłownie sypia się skry.

To wszystko, a nawet więcej, pragną ofiarować publiczności w postaci muzyki, tańca i śpiewu artyści Narodowej Perły Gruzji podczas dwugodzinnego spotkania z egzotyczną i fascynującą kultura Kaukazu.

Wszystkie koncerty artysty: Narodowa Perła Gruzji »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Chrzanów

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl