1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Kuźnia Kulturalna) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Kuźnia Kulturalna) - bilety

(Kuźnia Kulturalna) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-10-09 20:30:00, godz.
Artysta: Natalia Przybysz & Raphael Rogiński
Miasto: Warszawa
Miejsce: Kuźnia Kulturalna
Adres: ul. Kostki Potockiego 24 - Wilanów,
(GPS: 52.166838279853, 21.08642488718)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Natalia Przybysz & Raphael Rogiński

Natalia Przybysz & Raphael Rogiński


Absolutnie wyjątkowy duet znany z zespołu Shy Albatross, w wykonaniu którego usłyszymy akustyczne odsłony utworów m.in.  Shy Albatros, Davida Bowiego, Niny Simone, Wandy Warskiej, Terry’ego Calliera, jaki i wiele innych muzycznych niespodzianek.


Natalia Przybysz – charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów. Kojarzona szeroko, jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B „Sistars". Po zawieszeniu zespołu Sistars, działalność Natalii możemy śledzić głównie pod nazwą NATU i NATALIA PRZYBYSZ gdzie poza kompozycjami i licznymi kolaboracjami producenckimi (Envee, Trębski, Zagórski, Zabrodzki) stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live. W 2015 r. artystka otrzymała Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za płytę „Prąd" i utwór roku – „Miód" oraz została nominowana do nagrody TVP Kultura – „Gwarancje Kultury". Płyta Prąd osiągnęła status platynowej płyty.


Raphael Rogiński - gitarzysta, kompozytor i wykonawca, improwizator, animator kultury i badacz folkloru muzycznego. Wykształcony jazzowo i klasycznie edukację poszerzył o muzykologię i etnomuzykologię. Miks tych dwóch dróg jest wyznacznikiem stylu jego twórczości pod względem kompozytorskim oraz wykonawczym. Głęboko związany z kulturą żydowską, prowadzi badania nad jej zapomnianymi tradycjami przekładając ich znaczenie na współczesność. Z tych poszukiwań wynikają dwa projekty, których jest liderem („Shofar” i „Cukunft”). Gra także muzykę turecką, beduińską, afrykańską, lapońską, perską, ormiańską i inne, wykonując ją z muzykami z tych miejsc. Prymitywna muzyka Ameryki, blues i rock lat 60. to następna znacząca część inspiracji Rogińskiego, która to przefiltrowana daje o sobie znać w zespołach oraz koncertach solo. Dogłębne analizowanie technik gitarowych, klasycznych gitarzystów bluesowych i znajomość instrumentarium lat 50. i 60. jest podstawą jego brzmienia.

Wszystkie koncerty artysty: Natalia Przybysz & Raphael Rogiński »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl