(Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA)) - bilety

Ceny biletów od: 25.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-10-08 19:00:00, godz. Artysta: Phillip Bracken Miasto: Bielsko-Biała Miejsce: Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA) Adres: ul. 3 Maja 11,
(GPS: 49.8248346, 19.044613600000048) Kategoria: koncert

Opis wydarzenia

Szczegóły wydarzenia »

Phillip Bracken

Phillip Bracken to znany z sugestywnego głosu, hipnotyzujących aranżacji gitarowych i ciepłej atmosfery na scenie, Australijczyk mieszkający w Polsce od 2013 roku. W Klubokawiarni Aquarium wystąpił już trzykrotnie, gromadząc wokół siebie spore grono fanów. Jego utwory można usłyszeć także na akwariowej plejliście ;)

Muzyka Brackena zawiera elementy soulu alternatywnego, indie roots, bluesa i folku. Licznie koncertuje w Australii i w Polsce, a także podczas solowych koncertów i festiwali - w Niemczech, Portugalii, Włoszech i Czechach.

Phillip Bracken swój debiutancki minialbum w 2008 r. w Sydney, pod kierunkiem lokalnego gitarzysty i producenta Peter’a Northcote. W Polsce ma na koncie m.in. nagrania i wspólne trasy koncertowe z polską ikoną etno jazzu Jackiem Mielcarkiem oraz z gitarzystą i producentem - Robertem Cichym.

Koncert promować będzie płytę "Wolf Ahead, Tiger Behind". Album ten, przetykany brzmieniami w stylu Townes Van Zandt, Fleet Foxes i Eddie Vedder, został nagrany w Warszawie z obecnym zespołem artysty, składającym się z Mateusza Szemraja (Lion Shepherd, MOSAIC), Denisa Dubielli (Hanimal) i Wojciecha Lubertowicza (Adam Strug, Masala Soundsystem).
"Wolf Ahead, Tiger Behind" ma się pojawić na 2020 roku.

Bilety:
25 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu koncertu

Wszystkie koncerty artysty: Phillip Bracken »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Dominik Chmurski improvisation (Skrzypce elektryczne)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Duszostawiacz wiolonczelowy
AN Duszostawiacz skrzypcowy
AN Tumik skrzypcowy (gumowy)
Yamaha P 116 M PE pianino (116 cm)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl