1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Klub Stodoła - Open Stage - mała sala na piętrze) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Klub Stodoła - Open Stage - mała sala na piętrze) - bilety

(Klub Stodoła - Open Stage - mała sala na piętrze) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-05-29 20:00:00, godz.
Artysta: Mazolewski/Porter
Miasto: Warszawa
Miejsce: Klub Stodoła - Open Stage - mała sala na piętrze
Adres: ul. Batorego 10,
(GPS: 52.211577367196, 21.010212600231)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Mazolewski/Porter

Spotkanie na MUZYCZNYM SZCZYCIE!
Dwie bezkompromisowe osobowości polskiej sceny, których wspólny album ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu. Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70-tych wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrywał płyty solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski człowiek, którego muzyka stanowi jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.


Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego „Chaos Pełen Idei“. Od pierwszej minuty sesji nagraniowej okazało się, że obaj artyści rozmawiają tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory. Obecnie John i Wojtek zakończyli pracę nad wspólnym albumem, którego premiera planowana w tym roku, obecnie przygotowują się do wspólnych koncertów.


Duet Porter & Mazolewski to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek. Skład Mazolewski/Porter uzupełniają znakomici muzycy: Piotr „Rubens” Rubik (gitara) i Tomek „Harry” Wadowski (perkusja).

Wszystkie koncerty artysty: Mazolewski/Porter »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl