1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Kinoteatr Adria) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Kinoteatr Adria) - bilety

(Kinoteatr Adria) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2018-12-14 18:00:00, godz.
Artysta: Teresa Werner
Miasto: Bydgoszcz
Miejsce: Kinoteatr Adria
Adres: ul. Toruńska 30,
(GPS: 53.119246291728, 18.011269569397)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Teresa Werner

Teresa Werner, odznacza się cudownym głosem, lekkością interpretacji, zmysłową urodą i klasą, dzięki czemu nie ma sobie równych. Werner pochodzi z wsi Nakło Śląskie z województwie śląskim. Jej przygoda ze śpiewem i ze sceną, rozpoczęła się od występów na szkolnych akademiach, czy występach akademickich. Licznie nagradzana w konkursach wokalnych, już jako 16-sto letnia dziewczyna dostała się po zdanym egzaminie do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie.


Werner może pochwalić się występami na największych teatralnych scenach, takich jak: Broadway czy Carnegie Hall i wiele innych. Koncertowała po całym świecie, między innymi w Chinach, Japonii czy Stanach Zjednoczonych. Została zdobywczynią I miejsca w Johannesburgu na Festiwalu w Republice Południowej Afryki w roku 1991. Jej życie zawodowe przez cały czas związane jest z grupą „Śląsk”.


Dzięki ogromnemu doświadczeniu scenicznemu, Werner zajęła się piosenką estradową oraz zaistniała w show biznesie. Debiut, bez wątpienia był bardzo udany. Jej ostatnie, najpopularniejsze utwory, to: „Miłość jest piękna”, „Szczęśliwą być” oraz „Spełnić marzenia”. Teresa Werner nagrała dotychczas 2 płyty CD oraz jedną płytę DVD, na której znajdziemy dotychczasowe wideoklipy. W 2012 roku miała miejsce premiera płyty „Spełnić marzenia”, która uzyskała status Złotej.

Wszystkie koncerty artysty: Teresa Werner »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Bydgoszcz

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl