1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Kino Morskie Oko - parzyste) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Kino Morskie Oko - parzyste) - bilety

(Kino Morskie Oko - parzyste) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 20.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-07-17 19:00:00, godz.
Artysta: Robert Kasprzycki Solo ACT
Miasto: Krasnystaw
Miejsce: Kino Morskie Oko - parzyste
Adres: ul. Okrzei 10,
(GPS: 50.98328710000001, 23.1675502)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Robert Kasprzycki Solo ACT

„Niebo do wynajęcia” w KDK


Dnia 17 lipca 2020 roku o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury wystąpi Robert Kasprzycki. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.
Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych twórców polskiej piosenki autorskiej, który już na debiutanckiej płycie „Niebo do wynajęcia” (1997) dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Dyskografię artysty uzupełniają płyt: „Światopodgląd” (2006), „Piosenki i Nie” (2007), „Cztery” (2014). Płyty Kasprzyckiego to był skarbnice piosenek, z których część trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej. Dowodzą one, że Kasprzycki potrafi czytać wiersze i między wierszami, że potrafi pisać gęsto i ciemno, lekko i śpiewnie. Na styl krakowskiego poety składają się także nieczułostkowa wrażliwość, sarkastyczny ogląd świata oraz autoironiczne poczucie humoru. Dał się on również poznać jako autor tekstów w wersji „dla Przyjaciół”: Janusza Radka, Michała Łanuszki, Marka Dyjaka, Jacka Wójcickiego czy Ewy Wnuk.
W muzyce Kasprzyckiego odnaleźć można ślady wielu inspiracji: „Niebo do wynajęcia” było mieszanką flamenco, popu, jazzu, bossanowy i folka, „Światopogląd” – popisem rockowej energii, „Piosenki i Nie” – znakomitym nawiązaniem do tradycji klasycznej ballady, „Cztery” zaś połączeniem poetyckiej i rockowej wrażliwości – zresztą to właśnie wielojęzyczność i szerokie spektrum zainteresowań określają jego styl muzyczny i tworzą dla tekstów smakowitą oprawę.
Prawdziwą moc Kasprzyckiego oddają jednak koncerty – to w kontakcie z publicznością artysta najpełniej emanuje charyzmą, a niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy – kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca, i nie ma znaczenia, czy chodzi o koncerty w formule „Solo Act”, czy z bandem – Kasprzycki zawsze gra na sto procent, a melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawiają, że jego występy stają się naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Wszystkie koncerty artysty: Robert Kasprzycki Solo ACT »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Krasnystaw

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl