1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Kino Morskie Oko) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Kino Morskie Oko) - bilety

(Kino Morskie Oko) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-11-20 19:30:00, godz.
Artysta: Proceder
Miasto: Krasnystaw
Miejsce: Kino Morskie Oko
Adres: ul. Okrzei 10,
(GPS: 50.98328710000001, 23.16755020000005)
Kategoria: film

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Proceder

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.


W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.


„Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.


– Chada miał i ma liczne grono wielbicieli i kontynuatorów. Jego teksty bywały dosadne, ale nie była to dosadność dla samej dosadności, to były utwory bardzo osobiste i stylistycznie rozpoznawalne. Wielu raperów uczyło się na nim, do dziś ma lepszych i gorszych naśladowców, w sferze tekstowej wyznaczył żywe do dziś standardy – mówi reżyser filmu Michał Węgrzyn.


– W filmie pojawiają się także autentyczne postaci ze świata rapu, w tym obdarzony wielką charyzmą i otaczany szacunkiem Kali, który w pewnym momencie też znalazł się w niebezpiecznym świecie procederu, ale z nim konsekwentnie zerwał – zdradza Michał Węgrzyn.


„Proceder” jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku.

Wszystkie koncerty artysty: Proceder »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Krasnystaw

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl