1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Hotel Jarosław i Restauracja AMD) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Hotel Jarosław i Restauracja AMD) - bilety

(Hotel Jarosław i Restauracja AMD) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 40 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-09-06 20:00:00, godz.
Artysta: STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski
Miasto: Jarosław
Miejsce: Hotel Jarosław i Restauracja AMD
Adres: ul. Pruchnicka 65,
(GPS: , )
Kategoria: stand-up

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników.
Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii".

Jasiek Borkowski - Najbardziej charakterystyczny standuper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w którym codzienne sytuacje eksplodują prawdzwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).
Jasiek obecnie szlifuje swój solowy program, który zamierza nagrać w najbliższych miesiącach ku uciesze fanów stand-upu z całego świata.

Wszystkie koncerty artysty: STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Jarosław

  • (Hala MOSiR) - bilety

    Ceny biletów od: PLN, Artysta: Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana, Miasto: Jarosław, Miejsce: Hala MOSiR, Termin: 2019-11-17 19:...

    czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl