"Hamlet", "Makbet", "Otello" - najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Szekspira (Kinoteatr Adria) - bilety

Ceny biletów od: 90 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2020-10-05, godz. 19:00:00 Artysta: Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira Miasto: Bydgoszcz Miejsce: Kinoteatr Adria Adres: Toruńska 30,
(GPS: 53.1193775, 18.0115207) Kategoria: teatr

Opis wydarzenia

"Hamlet", "Makbet", "Otello" - najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Szekspira w wybitnej interpretacji aktorskiej Andrzeja Seweryna.


Monodram "Wokół Szekspira" to nie tylko popis kunsztu aktorskiego Andrzeja Seweryna, lecz także okazja, by doświadczyć najwspanialszych dzieł Szekspira. Co więcej - to zaproszenie dla publiczności, by współtworzyła wieczór poświęcony najsłynniejszemu dramatopisarzowi wszech czasów. Zaproszenie skierowane jest zarówno do koneserów tekstów szekspirowskich, jak i do tych, którzy jego twórczość znają nieco mniej. I jedni, i drudzy, wspólnie z Andrzejem Sewerynem, mogą się podjąć interpretacji i reinterpretacji znanych dzieł. Do dziś stanowią one wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji publiczności.


Twórczość Szekspira zachwyca aktualnością, szczególnie w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Monodram "Wokół Szekspira" to szansa, by dowiedzieć się, co w Szekspirze najbardziej fascynuje Seweryna - aktora, a co Seweryna - człowieka… Przyjmij zaproszenie do niezwykłego świata Szekspira.


Występuje: Andrzej Seweryn

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira Andrzej Seweryn

W spektaklu Andrzej Seweryn wciela się w postaci z największych arcydzieł Szekspira - Hamleta, Makbeta, Romea i Julii, Henryka V, Burzy, Ryszarda III, Sonetów i wielu innych. Bohaterowie monologów zostają pokazani jako ludzie targani silnymi emocjami, odnoszący zwycięstwa, stawiający czoła porażkom i przezwyciężający własne słabości. Monodram jest także próbą odpowiedzi na pytanie, co w Szekspirze najbardziej zafascynowało Andrzeja Seweryna jako artystę i człowieka. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Andrzej Seweryn - Wokół Szekspira »

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Powiązane Video Wszystkie video

Ave Maria - Michał Lorenc - Olga Szyrowa
Mikołaj Górecki - Jasności promieniste
JAROSŁAW BIŁAN - lutnik z Krakowa
Piotr Lachert - Quelques Cartes na dwoje skrzypiec (fragmenty)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 1
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 2
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 3

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl