1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty) - bilety

(Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2020-02-23 15:30:00, godz.
Artysta: Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski
Miasto: Kędzierzyn Koźle
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty
Adres: ul. Mostowa 1,
(GPS: , )
Kategoria: kabaret

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski

Jedyny, niepowtarzalny i niezawodny sposób na udany wieczór – Kabaretowy Dobry Wieczór.


Gwiazdorski skład, nowe skecze i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was podczas wyjątkowego Kabaretowego Dobrego Wieczoru. W widowisku udział wezmą:


Kabaret Nowaki i Igor Kwiatkowski.


Kabaret Nowaki tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.


Igor Kwiatkowski - Kabareciarz, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów.


Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi!

Wszystkie koncerty artysty: Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Kędzierzyn Koźle

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl