1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Hala Urania) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Hala Urania) - bilety

(Hala Urania) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 60 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-02-05 19:00:00, godz.
Artysta: Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili
Miasto: Olsztyn
Miejsce: Hala Urania
Adres: Piłsudskiego 44,
(GPS: , )
Kategoria: spektakl

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

W lutym 2019 r Narodowy Balet Gruzji  Sukhishvili zaprezentuje swoje najlepsze i nowe tańce, i jak zawsze, zaskoczy publiczność fantastyczną choreografią, niesamowitą energią, i wszystko to pod akompaniament  pięknej muzyki na żywo w wykonaniu orkiestry!


Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili"


Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.


Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”  - jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!


Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).


Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.


Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.


Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2019 - widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili"


NIEBEZPIECZNE TAŃCE GRUZIŃSKICH MĘŻCZYZN


„Spróbujcie skoczyć w powietrzu, podginając kolana pod siebie. Potem upadnijcie na klęczki na podłogę i skoczcie ponownie, żeby znów upaść i kontynuować! A potem kręćcie się na palcach w miękkich butach z taką szybkością, żeby nikt nie rozpoznał waszego własnego oblicza. A potem zróbcie okrążenie wokół sceny na klęczkach. Urzeknijcie przepiękne damy, które obserwują spokojnie i figlarnie wasz śmiały taniec, który stara się wywalczyć ich przychylność”.


The Washington Post (USA)


SZTORM NA SCENIE


„Gruzińscy artyści – sama doskonałość. To nawet nie taniec, to – lot. Sztorm na scenie”.


Daily Mirror (Great Britain)


CZAR Z GRUZJI


„Dwie i pół godziny przelatują jak sekundy, nim zdążysz spostrzec, patrzysz z ogromną uwagą i zastanawiasz, czym zachwycasz się bardziej – muzyką, pięknymi kostiumami, sztuką czy niewiarygodną techniką tancerzy, bogatymi w tradycje Gruzji”.


New York Post (USA)


 

Wszystkie koncerty artysty: Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Olsztyn

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl