"Dopóki ziemia kręci się" (Oliwski Ratusz Kultury) - bilety

Ceny biletów od: 50 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2023-10-22, godz. 18:00:00 Artysta: Piramidy Miasto: Gdańsk Miejsce: Oliwski Ratusz Kultury Adres: ul. Opata Jacka Rybińskiego 25,
(GPS: 54.408904, 18.559155) Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia

"Dopóki ziemia kręci się" - najpiękniejsze, najbardziej znane i lubiane piosenki w wykonaniu zespołu PIRAMIDY.

Zespół Piramidy występował w Oliwskim Ratuszu Kultury wielokrotnie i zawsze były to miłe, sympatyczne i bardzo wesołe spotkania, z dobrą piosenką w znakomitych, wirtuozerskich gitarowych aranżacjach. Tym razem zespół PIRAMIDY wykona wybór najlepszych, najbardziej znanych i lubianych utworów, które wykonywał na przestrzeni lat: będą stare dobre piosenki Włodzimierza Wysockiego i Bułata Okudżawy w tym legendarna "Modlitwa - Dopóki ziemia kręci się", będą znane piosenki z polskich filmów jak choćby "Walc" z Nocy i Dni, "Nim wstanie dzień" z filmu Prawo i pięść, czy "Jan Serce", będzie "Piosenka o młodym ułanie", "Stawka większa niż życie", "Miejcie nadzieję", "Zero-siedem", będą piosenki do słów Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego, a także wiele innych znanych i lubianych utworów, które wszyscy od wielu lat znamy i kochamy. Nie zabraknie także nowych, premierowych utworów zespołu. Takiego koncertu jeszcze nie było!! Wszystko to stworzy niepowtarzalny klimat, pełen dobrego humoru, świetnej muzyki i niebanalnej interakcji z publicznością.


Piotr Kajetan Matczuk
Pianista, gitarzysta, aranżer, autor piosenek. Lider i założyciel zespołu PIRAMIDY. Autor muzyki teatralnej i filmowej. Koncertował nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Ukrainie, Rosji, Litwie, we Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, w wielu prestiżowych salach koncertowych na całym świecie, jak chociażby Columbiahalle w Berlinie czy sala koncertowa im. Piotra Czajkowskiego w Filharmonii Moskiewskiej. Ma w dorobku kilkanaście płyt, nagranych nie tylko z zespołem Piramidy, ale też z polskimi aktorami. Skomponował płytę "Dopokąd" dla Krzysztofa Tyńca i był kierownikiem muzycznym jego zespołu w Teatrze Ateneum w Warszawie. Płyta "Rok wojny" z jego autorskimi tekstami miała premierę w bazie wojskowej NATO Allied Joint Force Command w Brunssum dla polskich żołnierzy dowodzących misją w Afganistanie. Wystąpił na oficjalnych obchodach 25-lecia zburzenia Muru Berlińskiego w Fontanehaus w Berlinie z autorskim utworem "Charlie Checkpoint" a także w Stałym Przedstawicielstwie RP przy ONZ w Genewie. Skomponował muzykę do kilkunastu filmów dokumentalnych oraz kilku przedstawień teatralnych. Jest dyrektorem artystycznym Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Szlakiem Bardów" oraz cenionym producentem i realizatorem audiobooków.

Artur Chyb
Wirtuoz gitary. Gitarzysta pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego. Obecnie jest związany z trójmiejskim światem muzycznym. Studiował na wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez wiele lat uczestniczył w niemieckich produkcjach musicalowych m.in. : Starlight, Hot Stuff, czy Ray Charles. Grał w spektaklach muzycznych wystawianych w wielu europejskich krajach. W Polsce współpracował z zespołem Czerwone Gitary, zespołem Farba, grupą Rezerwat oraz Paullą. Jako muzyk sesyjny gra w wielu uznanych projektach muzycznych. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły wydarzenia »

Piramidy Piotr Kajetan Matczuk, Artur Chyb, Tomasz Imienowski,

"Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali" to najnowszy koncert zespołu Piramidy, który zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego. W tym koncercie powrócicie Państwo do najbardziej znanych i lubianych ballad, melodii i piosenek filmowych jak np.: "Prawo i pięść", "Czarne chmury", "Jan Serce", "Noce i dnie", "Stawka większa niż życie", "Polskie drogi", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Lalka", a nawet do piosenek z sienkiewiczowskiej trylogii w reż. Jerzego Hoffmana - z filmów "Potop", "Pan Wołodyjowski" czy "Ogniem i mieczem". Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wszystkie koncerty artysty: Piramidy »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Dominik Chmurski improvisation (Skrzypce elektryczne)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Audio EDU program do edycji nut + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo|Audio EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7 + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl