1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie) - bilety

(Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-10-10 18:30:00, godz.
Artysta: Ranny Ptaszek
Miasto: Garwolin
Miejsce: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Adres: ul. Nadwodna 1,
(GPS: 51.896860365178, 21.617918014526)
Kategoria: spektakl

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Ranny Ptaszek

„Ranny ptaszek” Colleen Murphy to mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot. „Ranny ptaszek” to czarna komedia o starej miłości i nowej odwadze.
Spektakl wzruszał do łez prapremierową widownię w Londynie, bawił teatromanów w Montrealu i Vancouver. Sztuka nagradzanej kanadyjskiej dramatopisarki i reżyserki filmowej, Colleen Murphy, nareszcie do obejrzenia w Polsce!


W obsadzie Barbara Bursztynowicz, aktorka teatralna i filmowa, od wielu lat oglądana przez telewidzów w roli Elżbiety Chojnickiej w „Klanie”. Partnerują jej zamiennie: Leon Charewicz, aktor Teatru Współczesnego w Warszawie, niezapomniany aptekarz z serialu „Ranczo”, oraz Wojciech Wysocki, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, sceptyczny doktor Wezół z serialu „Ranczo”. W rolę nieproszonego gościa wciela się Tomasz Ciachorowski, aktor młodszego pokolenia znany m.in. z seriali: „Barwy Szczęścia”, „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”. Reżyser Dariusz Taraszkiewicz zabiera nas – niczego niespodziewających się po dojrzałym małżeństwie i bezdomnym – w dziką podróż kolejką górską. Powolne, chwilami wręcz nudne, wspinanie się w górę, każdorazowo kończy się jednak szaleńczą jazdą w dół. Dodatkowych smaczków dostarcza język dramatu w świetnym, niezwykle „malowniczym” tłumaczeniu Mirosława Połatyńskiego.


Ranny Ptaszek skłania do refleksji, co warto jest w życiu traktować ze śmiertelną powagą, a co z przymrużeniem oka; lub też: czy lepiej to robić samemu, czy jednak w parze… „Ranny ptaszek” jest komedią, która śmieszy bez wymuszania rechotu i wzrusza bez sentymentalizmu.


„Ranny ptaszek” Colleen Murphy
[oryg. The Goodnight Bird]
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Obsada: Barbara Bursztynowicz, Leon Charewicz/Wojciech Wysocki, Tomasz Ciachorowski
Scenografia: Tomasz Bzdęga
Kostiumy: Dorota Kalitowicz
Tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Prapremiera światowa: Londyn, 2011 r.
Prapremiera polska: Warszawa, 2017 r.
Spektakl trwa 2 godziny z przerwą

Wszystkie koncerty artysty: Ranny Ptaszek »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Garwolin

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl