(Centrum Kultury w Łomiankach) - bilety

Ceny biletów od: 16.00 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE » Termin: 2021-03-28 15:00:00, godz. Artysta: Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne Miasto: Łomianki Miejsce: Centrum Kultury w Łomiankach Adres: ul. Wiejska 12a,
(GPS: 52.342943072211, 20.888915061951) Kategoria: dla dzieci

Opis wydarzenia

Szczegóły wydarzenia »

Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne

Przez siedem kontynentów - Polskie tradycje wielkanocne
Zapraszamy na pokaz multimedialny Anny i Krzysztofa Kobus oraz na warsztaty wielkanocne. Na warsztaty obowiązują zapisy - ilość miejsc ograniczona.

"...Wielkanoc to czas barwnych tradycji obchodzonych w całej Polsce. Na początek poznamy wielkanocne symbole, a później ruszymy w podróż po Polsce by zobaczyć jak w różnych regionach Polski Wielkanoc jest obchodzona. W Niedzielę Palmową zobaczymy najbardziej kolorowe palmy we wsi Łyse na Kurpiach, najwyższe w Lipnicy Murowanej oraz spotkamy Pucheroki w Bibicach. Zobaczymy jak różnorodne potrafią być pisanki oraz jakie są techniki ich wykonywania. W Krakowie weźmiemy udział w mszy z udziałem Arcybractwa Męki Pańskiej w kościele franciszkanów. Wielki Tydzień to czas Theatrum Sacrum w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Górce Klasztornej. Odwiedzimy też Turki w Dolinie Sanu by zobaczyć niezwykłe straże przy Grobie Pańskim zaś w poniedziałek wielkanocny wyruszymy w Procesji Stu Koni na Opolszczyźnie..." cyt. Anna Olej- Kobus

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do stosowania się do aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Wszystkie koncerty artysty: Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne »

Lokalizacja

Powiązane Video Wszystkie video

Król Swingu - flash mob - Maciej Stuhr
Le Blakk - The Blakk SWAN
Flying Steps - Red Bull Flying Bach - Eurowizja 2011
Dominik Chmurski improvisation (Skrzypce elektryczne)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Audio EDU program do edycji nut + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
PWM Raube Stanisawa - Etiudy dla dzieci na fortepian, z. 1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl