1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Centrum Kultury Teatr) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Centrum Kultury Teatr) - bilety

(Centrum Kultury Teatr) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 100 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-01-26 18:00:00, godz.
Artysta: Krzysztof Cugowski
Miasto: Grudziądz
Miejsce: Centrum Kultury Teatr
Adres: ul. Teatralna 1,
(GPS: 53.485124, 18.7555617)
Kategoria: muzyka

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu Budka Suflera. Po rozpadzie w 2014 roku macierzystego bandu wokalista kontynuuje swoją muzyczną karierę, a w tym roku postanowił ruszyć w przełomową, własną trasę koncertową.


Na tegorocznych Koncertach pod Gwiazdami udowodni, że jest jednym z najbardziej charakterystycznych wokalistów rockowych w kraju. Warto dodać, że jego zespół tworzą doświadczeni muzycy, którzy w przeszłości grali z wieloma artystami z muzycznej pierwszej ligi kraju, jak i z  zagranicy.


Koncert będzie swoistym The Best of Krzysztof Cugowski. Artysta w koncercie pt. Sen o dolinie wykona swoje największe przeboje z ponad 40-letniej działalności artystycznej. Trasa koncertowa Krzysztofa Cugowskiego jawi się jako jedno z najciekawszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej tego roku. Tym bardziej fani prawdziwego rocka nie odpuszczą takiego wydarzenia!


Krzysztof Cugowski ma na swoim koncie krążek Integralnie (2001) z coverami wielkich przebojów polskiego i światowego rocka więc kto wie, może usłyszymy wykonywany na tej płycie It’s A Man’s, Man’s World Jamesa Browna oraz inne hity światowej muzyki.

Wszystkie koncerty artysty: Krzysztof Cugowski »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Grudziądz

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl