1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Centralna Spółdzielnia Komediowa) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Centralna Spółdzielnia Komediowa) - bilety

(Centralna Spółdzielnia Komediowa) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 30 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-06-27 19:00:00, godz.
Artysta: Stand-up w Spółdzielni: Sezon 2 / Wieczór Jokera
Miasto: Warszawa
Miejsce: Centralna Spółdzielnia Komediowa
Adres: ul. Żurawia 22,
(GPS: , )
Kategoria: stand-up

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Stand-up w Spółdzielni: Sezon 2 / Wieczór Jokera

Ruszamy z DRUGIM SEZONEM! Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem, więc już od września ruszamy z kolejną! I tak jak poprzednio, spotykamy się zawsze w ostatni czwartek miesiąca od września do czerwca. Czego możecie się spodziewać?.. Przede wszystkim zaskoczenia i najlepszych polskich komików! Zapraszamy na wieczór stand-up comedy organizowany przez Stand-up No Limits, czyli #WieczórJokera! Kto wystąpi? To niespodzianka! Dowiesz się dopiero, gdy komik wejdzie na scenę!


Idea, która nam przyświeca, to zapraszanie świetnych komików, ale nie wszyscy z nich mają znane nazwiska i możecie nie wiedzieć o ich istnieniu. Odkrywanie kart jest synonimem poznawania różnych stylów w stand-upie. Nie ukrywamy jednak, że w naszym cyklu również pojawią się NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNI, na których bilety zawsze rozchodzą się w jeden dzień. Cena biletu na wieczór JOKERA to zawsze 20 zł (przedsprzedaż), co znaczy, że za dwie dychy raz w msc. poznasz cały przekrój polskiej sceny stand-upowej. WARTO! - Zawsze w ostatni czwartek miesiąca :)


Twórcy projektu to Stand-up No Limits:
projekt promujący kulturę stand-up w Polsce. Działamy od 2013 roku. Naszą ideą jest organizacja wydarzeń stand-up comedy show. No Limits polega na otwartości naszych scen i tworzeniu eventów w Polsce i zagranicą, na których prezentujemy różne rodzaje komedii stand-upowej, a także przedstawiamy Ci polskich komików. Nasz projekt nie zamyka się do wybranej grupy artystów przynależnych do konkretnej agencji, ponieważ współpracujemy z wszystkimi komikami na terenie naszego kraju.
...........................................................
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu ClubBoho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;) Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!

Wszystkie koncerty artysty: Stand-up w Spółdzielni: Sezon 2 / Wieczór Jokera »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
Warszawa

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl