1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Aula Szkoła Pomnik Gniezno) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Aula Szkoła Pomnik Gniezno) - bilety

(Aula Szkoła Pomnik Gniezno) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-12-06 19:00:00, godz.
Artysta: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie
Miasto: Gniezno
Miejsce: Aula Szkoła Pomnik Gniezno
Adres: ul. Kostrzewskiego 3,
(GPS: 52.533610388793, 17.583124637604)
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Artysta zaprezentuje najnowszy program koncertowy "Kolor Cafe" oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert! 


Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany słuchał ich wspaniałych piosenek. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady, od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie. Jeszcze raz, na prośbę swoich fanów zarejestrował składankę “Edith” i francuską “ May way”, a od siebie w prezencie dorzucił bonus w postaci “Walca na tysiąc pas” J. Brela, w wykonaniu z 1986 roku, dzięki któremu stał się bardzo rozpoznawalny i popularny. Pozostałe 16 piosenek nagrał pierwszy raz. To bardzo zróznicowany repertuar od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga , czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości“ Edith Piaf.
Piosenki w pięknych, często nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi.   

Wszystkie koncerty artysty: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie »

Lokalizacja


Wczytuję mapę...kategoria: Bilety na koncerty
Gniezno

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl