1. Start
  2. Artykuły
  3. Bilety na koncerty
  4. (Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd) - bilety
ARTYKUŁ: Bilety na koncerty - (Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd) - bilety

(Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd) - bilety

szukaj w artykułach:
Ceny biletów od: 35 PLN - ZAMÓW BILET ONLINE »
Termin: 2019-07-19 21:00:00, godz.
Artysta: Cleo
Miasto: Międzyzdroje
Miejsce: Amfiteatr przy Promenadzie Gwiazd
Adres: ul. Niepodległości 2a ,
(GPS: , )
Kategoria: koncert

Opis wydarzenia


Szczegóły wydarzenia »

Cleo

Jedna z najpopularniejszych wokalistek w kraju, jurorka The Voice Kids, YouTubowa milionerka. Autorka takich hitów jak Łowcy Gwiazd, My Słowianie czy Brać – ponownie wraca nad polskie morze. Na koncercie usłyszymy najlepsze i największe hity Cleo!


"Cleo, właściwie Joanna Klepko – polska piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody, reprezentantka Polski podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Z wykształcenia architekt krajobrazu.


Współtworzyła chór gospel Soul Connection oraz duet Dwie Asie. W 2011 roku próbowała swoim sił w pierwszej edycji programu X Factor, gdzie po wykonaniu na castingu utworu "Proud Mary" nie przeszła do kolejnego etapu. W późniejszym okresie uczestniczyła I edycji konkursu muzycznego „Studio Garaż”, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii rhythm and blues. Współpracowała m.in. z takimi wykonawcami jak: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH.


W 2013 roku rozpoczęła współpracę z tworzącym muzykę hip-hopową Donatanem. Duet reprezentował Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „My Słowianie”. Ostatecznie artystka postawiła na solową karierę. Wydała kilka singli oraz otrzymała nominację do nagród MTV Europe Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy polski wykonawca."

Wszystkie koncerty artysty: Cleo »

Lokalizacja

kategoria: Bilety na koncerty
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl