„Akademia Inwestowania Alternatywnego”

Seminarium online (webinar) pt. „Gra warta miliony, czyli jak inwestować w instrumenty muzyczne” na temat rynku instrumentów muzycznych odbędzie się 16.03.2021 roku, a wśród panelistów pojawią się Janusz Wawrowski (muzyk, grający na jedynych w Polsce Stradivariusach), Andrzej Kosendiak (Dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu), Marcin Fidos (kierownik pianosalonu Steinway & Sons) oraz Eduard Pazhik (przedstawiciel Domu Aukcyjnego Instrumentów Smyczkowych Violini Cracovia). Spotkanie poprowadzi Aleksander Laskowski (muzykolog, tłumacz i dziennikarz muzyczny związany z Programem II Polskiego Radia oraz rosyjskim Radiem Orfiej). Patronat Honorowy tego projektu objęły takie instytucje jak Polska Opera Królewska, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Teatr Wielki Opera Narodowa. Na webinar zostaną zaproszeni studenci uczelni artystycznych i ekonomicznych w całej Polsce, ale również wszyscy, którzy są zainteresowani tematyką inwestycji w alternatywne źródła.

Podczas wydarzenia zaproszeni specjaliści odpowiedzą na takie pytania jak: na czym polega inwestowanie w instrumenty muzyczne, czy warto w nie inwestować, jak wygląda rynek instrumentów muzycznych w Polsce, a jak za granicą. W jakie instrumenty warto inwestować by zyskiwały na wartości. Prelegenci również opowiedzą o najdroższych skrzypcach w Polsce, fortepianach wartych miliony, czy o najciekawszych aukcjach instrumentów.

Link do wydarzenia:
www.facebook.com/events/1496710813866151

W skrócie o całej Akademii Inwestowania Alternatywnego
„Akademia Inwestowania Alternatywnego” to konferencja, która umożliwia zapoznanie się z pozagiełdowymi sposobami pomnażania kapitału.
Podczas wydarzenia odbywać się będą warsztaty oraz panele dyskusyjne dotyczące inwestowania w złoto, nieruchomości, alkohole, samochody, instrumenty muzyczne i dzieła sztuki.
Zapisy na Akademię odbywają się od 18 marca do 2 kwietnia 2021 r.
16 marca odbędzie się pierwszy otwarty webinar, promujący Akadmię, dotyczący inwestycji w instrumenty muzyczne.
Osoby, które wezmą udział w projekcie, otrzymają ratyfikowany certyfikat.
Inicjatywa jest przygotowywana przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu, działające przy SGH w Warszawie.

Inwestowanie Alternatywne w nowym wydaniu
Studenci SGH należący do Studenckiego Koła Naukowego Biznesu postanowili wziąć sprawy we własne ręce. Już 19 kwietnia 2021 startuje przygotowana przez nich konferencja – „Akademia Inwestowania Alternatywnego”, znana we wcześniejszych latach pod nazwą „Inwestycje Alternatywne:. Będzie to seria paneli dyskusyjnych i warsztatów z inwestorami, ale nie tylko. To niecodzienne wydarzenie zagwarantuje możliwość dyskusji z tymi, którzy tworzą świat inwestycji alternatywnych, a całość projektu będzie zakończona ratyfikowanym certyfikatem.

Powiązane Video Wszystkie video

Sergiusz Prokofiew - III Koncert Fortepianowy C-dur - ALEKSANDRA KRZANOWSKA
„Calling of Memories” na sekstet waltorniowy
Tańczący dyrygent
Krzysztof Cugowski, Katarzyna Gacek-Duda - Nowa wieża Babel

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
Steinberg Cubase 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji Pro 8 online)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl