Nuty: Nuty

Wolfgang Amadeus Mozart - La finta semplice KV 51 (46a) - Udana naiwność - nuty na głos + wyciąg fortepianowy

314 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]

Publikacja zawiera nuty na głos i wyciąg fortepianowy kompozycji "La finta semplice KV 51 (46a)"  Wolfganga Amadeusa Mozarta. Wydanie przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Tytuł: Wolfgang Amadeus Mozart - La finta semplice KV 51 (46a) - Udana naiwność Autor: Wolfgang Amadeus Mozart aranżacja: Hans Georg Kluge Stopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: głos, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: BarenreiterFormat: 454 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790006451395 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Mozart Wolfgang Amadeus - Najpikniejszy Mozart na fortepian
PWM Mozart Wolfgang Amadeus - Mae utwory wielkich mistrzw na akordeon
EVH Wolfgang Bridge Pickup, Black przetwornik
EVH Wolfgang Neck Pickup, Black and White przetwornik
Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt

Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl